(BNN-498) - Központi tartalék (portás, recepciós)

31 ago
Károli Gáspár Református Egyetem
Portas

31 ago

Portas

A Károli Gáspár Református Egyetem

Gazdasági Igazgatóságának Létesítménygazdálkodási Osztálya

Központi tartalék (portás, recepciós)

(munkaidő: 24/48 órás szolgálati beosztás)

feladatok ellátására

keres munkatársat.

Alap szolgálati hely:

A budapesti Palotanegyed frissen felújított, rendkívül különleges épületegyüttese a Reviczky utcában található Károlyi-Csekonics Palota, illetve Bölcsészettudományi Kar portaépülete.

Alapfeladatok:

A Károli Gáspár Református Egyetem budapesti objektumaiban szolgálatot teljesítő portás, recepciós kollégák helyettesítése (pl. szabadság, megbetegedés) esetén, illetve az Egyetem portás,

recepciós szolgálatainak megerősítése.

Főbb feladatok:

- az intézménybe látogatók fogadása, tájékoztatása és megfelelő helyre irányítása a bejáratnál kialakított portásfülkéből/recepciós pultnál,

- információ nyújtása személyesen és telefonon,

- vendég belépőkártyák kezelése,

- dolgozói, tanulói belépőkártyák kezelése, otthon hagyott, elveszett kártyák regisztrálása,

- kulcsok kezelése,

- a telefonok kezelése, válaszadás a telefonhívásokra, a kért információ megadása, az üzenetek lejegyezése és továbbítása,

- a recepcióra telepített számítógép és az azon futó levelezőrendszer (Outlook, Word, Excel) kezelése,

- objektum zónásított zárása/nyitása,

- épületbejárás, -ellenőrzés,

- talált tárgyak kezelése,

- a létesítmény területére telepített kamerarendszer felügyelete,

- a létesítmény területére telepített biztonságtechnikai eszközök felügyelete (tűzvédelmi rendszer, nyitás/mozgásérzékelők, épületfelügyeleti rendszer),

- épület, terület megfigyelése az illetéktelen behatolás, lopás, tűz vagy más veszélyhelyzet időben történő észlelése érdekében,

- jegyzőkönyvek készítése,

- kapcsolattartás az üzemeltetéssel, a vagyonvédelmi irányítóvezetővel.

Feltételek:

- minimum középfokú végzettség (szakközépiskolai vagy gimnáziumi érettségi),

- minimum 1 év, recepciós, portás munkakörben szerzett releváns tapasztalat,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Word, Excel),

- Budapest területére érvényes BKV-bérlet.

Előny:

- műszaki diszpécseri tapasztalatok (épületfelügyelet, CCTV, tűzvédelmi rendszerek kezelésében való jártasság).

Egyéb kompetenciák:

- csapatmunkára való alkalmasság,

- határozott, egyúttal udvarias fellépés,

- tárgyilagos problémamegoldó készség,

- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk:

- az Egyetem saját alkalmazottjaként történő foglalkoztatás,

- munkaidő: 24/48 órás szolgálati beosztás,

- bruttó 390 000 forint havidíj (max. 240-264 óra/hó munkaidőre vetítve),

- a munkakezdés időpontja: 2020. október 1.

Kontakt:

Hétfő-péntek: 08:00-16:30

Csernák Zoltán

Telefon: +36 30 905 7116

E-mail: [email protected]

A jelentkezés módja:

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát – fizetési igényének megjelölésével – a [email protected] e-mail címre várjuk.

El anuncio original lo puedes encontrar en Kit Empleo:

Postulate a este anuncio

Muestra tus habilidades a la empresa, rellenar el formulario y deja un toque personal en la carta, ayudará el reclutador en la elección del candidato.

Suscribete a esta alerta:
Escribe tu dirección de correo electrónico, te permitirá de estar al tanto de los últimos empleos por: (bnn-498) - központi tartalék (portás, recepciós)
Publica un nuevo anuncio gratuito
Necesitas publicar un anuncio? Con más de 1 millón de usuarios únicos al mes en corto encontrarás el candidato ideal para tu empresa, ¿qué estás esperando!
Publica ahora

Suscribete a esta alerta